Spieszmy się, grajmy na Twisted Treeline

Riot Games jak i League of Legends ciągle się rozwijają. Do gry został dodany tryb Teamfight Tactics który zrobił furorę. Na serwerach testowych były ogromne kolejki do zagrania w tryb, trzeba było czekać aż 10 godzin. A teraz? Coś się kończy – coś się zaczyna. Trzeba będzie pożegnać Twisted Treeline.

Tryb 3vs3 nie jest specjalnie grany przez graczy League of Legends. Większość osób spędza czas na Summoner’s Rift a teraz również na mapie Teamfight Tactics. Riot informuje, że pod koniec sezonu zostanie usunięta mapa Twisted Treeline na zawsze. Dla wyjadaczy grania w trójkę jest to bardzo zła wieść.

“Podobnie jak wcześniej w przypadku Dominion, przykro nam, że znika wieloletnia część gry. Jesteśmy jednak zdania, że to najlepsza decyzja dla League, ponieważ pozwoli nam skupić się na popularniejszych trybach gry.

Może i to jest zła nowina, aczkolwiek jest też nowa – Teamfight Tactics zastąpi mapę Twisted Treeline. Tak – tryb ten ze względu na świetne przyjęcie graczy zostaje stałym trybem w LoLu. Myślę, że jest to o wiele ciekawy tryb niż zamykanie ołtarzy i w szybkim tempie dobijanie się do Nexusa wroga.

Co do trybów One-for-All czy URF – Riot zapowiedział, że możemy spodziewać się w tym roku powrotu jednej z form tego drugiego. Co do pierwszego trybu nie mamy wiele informacji, ale dowiedzieliśmy się że tryb dalej interesuje Riot.

 

 

Author: Yoohoo

Właściciel WyspaGraczy.pl http://wyspagraczy.pl/discord/ http://wyspagraczy.pl/kapcie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *