Nowe informacje o nadchodzącym DLC do American Truck Simulator

W ubiegły piątek (15.03.2019), firma SCS software podzieliła się z nami za pośrednictwem między innym platformy steam, paroma zdjęciami przedstawiającymi nadchodzące DLC o nazwie „Washington”

American Truck Simulator to nic innego jak adaptacja znanego powszechnie Euro Truck simulator, w Ameryce. Gra wyróżnia się na rynku pewnego dozą monopolem, na obecną chwilę gier, które polegają na transporcie towarów wielkimi 18 kołowymi pojazdami, jest niewiele.
Do samego transportu możemy jednak jeszcze wyróżnić Spintires, które polega na transporcie kłód, bądź części mechanicznych po terenach syberyjskich, gdzie warunki nigdy nie będą nas rozpieszczać.

DLC Washington przeniesie nas do stanu Washington. Developer sugeruję, że premiera odbędzie się „later this year” (Z ang. Później, tego roku).
Spodziewać możemy się dzięki temu zetknięcia z nowymi firmami spedycyjnymi, producentami gier (valve otrzyma swoje miejsce w najnowszym DLC od SCS), oraz co najważniejsze dla fanów ciężarówek — będziemy mogli poznać dom marki Kenworth.


Z zapowiedzi developera wychodzi czysto na to, iż warto jest czekać na nadchodzący dodatek.


Servicing the logging industry (together with farming industry) will be an important aspect of the in-game economy for the upcoming Washington map expansion. If you are looking for a more challenging drive, you will not only come across beautiful open roads but also winding and dusty ones leading through the thick forests of Washington State. The most interesting example of this is the logging cliff road used to transport tons of logs and wood chips as well as to haul heavy logging machinery.

Developer w powyższym tekście wspomina o tym, że jednym z najciekawszych aspektów ekonomii gry w najnowszym dodatku, będzie transport drewna. Dodatek ma nie tylko zaoferować masę nowości względem firm czy transportu. Najważniejsze pozwoli nam na zwiedzanie pięknego i dobrze odwzorowanego stanu Washington.


Our map designers also have a new tool and process for scenic background creations available. This will help us create an even more immersive environment in our games.

Twórcy chwalą się również że posiadają nowe narzędzie do tworzenia pięknych scen tła. Nie będzie to jakaś kluczowa zmiana w kwestii ukształtowania mapy, ale za to dla graczy będzie to kolejna garść przyjemnych widoków.

Można z czystym serduszkiem zasugerować, iż nadchodzący dodatek może być interesującą propozycją na urozmaicenie dalszej rozgrywki na amerykańskich trasach.


Już wkrótce wyruszymy w nową podróż

One Reply to “Nowe informacje o nadchodzącym DLC do American Truck Simulator”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *