Nowe gamingowe myszki od Patriot

Patriot zaczyna rozwijać dynamicznie swoją markę Viper Gaming – tym razem powiększa gamę o nowe myszki – Viper 550 i Viper 551.

550 został wyposażony w sensor Pixart PMW3325, uzyskujący sprzętowo rozdzielczość 5000 DPI, ale za sprawą oprogramowania Viper można podwoić tę wartość do 10 000 DPI. Przyciski oparto o wytrzymałe przełączniki Omron o żywotności aż 10 mln kliknięć, a konstrukcja jest w pełni symetryczna, co oznacza, że przyciski boczne znajdują się zarówno po lewej, jak i prawej stronie (łącznie 9, z czego 8 programowalnych), dzięki czemu wygodnie mogą z niej korzystać również leworęczne osoby. Dodatkowo posiada świetny kształt, bardzo ceniony przez graczy. Myszka posiada podświetlenie RGB, dzięki któremu sprzęt można konfigurować we własnym zakresie – do wyboru mamy 16,8 mln barw.

551 jak można się domyślić jest bardzo podobną myszką – wyposażoną w sensor PMW3327, która osiąga natywnie 6200 DPI, a oprogramowanie Viper zwiększa tę wartość do nawet 12 000 DPI. Tutaj również zastosowano trwałe przełączniki Omron, ale konstrukcja pochwalić może się 8 przyciskami (w tym 7 programowalnymi). Wynika to z faktu, że zastosowano tu bardziej profilowany kształt, typowy dla praworęcznych graczy i zrezygnowano z przycisków bocznych po prawej stronie, ale w zamian dodano jeden umieszczony na zewnętrznej krawędzi lewego przycisku głównego. Poza tym oczywiście tak jak tam mamy podświetlenie RGB.

Obie myszki kosztują po 149 PLN. Czy to dobra cena za ten sprzęt?

Author: Yoohoo

Właściciel WyspaGraczy.pl http://wyspagraczy.pl/discord/ http://wyspagraczy.pl/kapcie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *