Małe co nie co na temat “Cyberpunka 2077”

CD Project Red zaczyna powoli zabawę z graczami i dziennikarzami. Dają nam różne sygnały, które powodują mokre sny u wszystkich zainteresowanych. Zaczynając od tego, że nie tylko powstaje Cyberpunk w studiu, poprzez informację, że będzie to”gra fabularna (RPG) kategorii AAA”, kończąc na tym, że tegoroczne E3 będzie “najważniejsze w historii firmy”. Jednak zbierzmy co już wiemy.

Zobaczyliśmy już mniej więcej jak będzie wyglądała rozgrywka. Pierwsze skojarzenie -> GTA V w stylu Cyberpunka. Jednak gra, będzie RPG z rozbudowaną fabułą oraz konsekwencjami, bardziej
niż w Wiedźminie 3. Nie będzie również tytułem ekskluzywnym na Epic Games Store, ba! Nawet na GoGu nie będzie. Nie będzie również mikropłatności jak i trybu “Battle Royale”. Pokazuję to klasę Redów, że nie są skąpi na pieniądze, a wolą zadowolić graczy zawartością produktu.

Najnowszą informacją jest jednak, że w tej grze nie będzie można umrzeć. Gra po przegranej misji nie wyświetli nam napisu “Game Over”, tylko gracz będzie musiał poradzić sobie z konsekwencjami. Redzi chcą przygotować każdy możliwy scenariusz, jaki przyjdzie komukolwiek do głowy.

Cyberpunk 2077 może okazać się albo gwoździem do trumny Redów, albo wejściem w nową epokę. Fatalną porażką, albo totalnym zwycięstwem. Przyszłość polskiego studia zależy właśnie od tego tytułu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *