Kolejna superskórka w League of Legends – kiedy?

Riot Games dość niedawno odpowiedział nam na pytanie kiedy możemy spodziewać się nowej superskórki w grze. Niestety, odpowiedź nie zadowala.

Ultimate Skin to skórka, która znacznie wyróżnia się na tle innych. Kosztuje ona 100 złotych czyli 3250 Riot Points, więc wcale nie jest taka tania jak na jedną skórkę. Obecnie mamy ich 5 w grze – Cybernetyczny Ezreal, DJ Sona, Bogini Broni Miss Fortune (jako jedyna kosztuje 2775 RP), Udyr Strażnik Przodków oraz Lux Mistrzyni Żywiołów. Ale… kiedy będzie następna?

Oto informacja od Riot Games:

Aby naprawdę odpowiedzieć na to pytanie, cofniemy się o kilka lat. W przeszłości zastanawiając się nad tym, co sprawia, że skórka jest „super”, braliśmy pod uwagę wszystkie odczucia zapewniane przez skórkę, włącznie z głębią wrażeń, jak i elementem innowacyjności. Każda superskórka tworzyła rozbudowaną, nową koncepcję bohatera i w jakiś sposób podnosiła poprzeczkę innowacyjności dla skórek — jak muzyka w grze DJ Sony lub rozłożyste drzewko ewolucji Lux Mistrzyni Żywiołów. 

W przypadku Bogini Broni Miss Fortune odnieśliśmy wrażenie, że zapewniamy immersyjne doznania oczekiwane po superskórkach, ale niekoniecznie tworzymy coś dotąd całkowicie niespotykanego. Szczególnie, że wykorzystaliśmy już istniejącą technologię. Dlatego wyceniliśmy ją poniżej typowego progu cenowego dla superskórek.

Pracując nad Boginią Broni Miss Fortune, dowiedzieliśmy się, że element innowacyjności jest dla was wszystkich faktycznie bardzo ważny, jeśli chodzi o określenie, co sprawia, że skórka jest „superskórką”. Generalnie gracze oczekują, że superskórka w takiej czy innej formie przekroczy ograniczenia gry. Myślimy o tym, rozważając potencjalne nowe superumiejętności.

Badaliśmy kilka koncepcji superskórek w 2019 roku, ale nie pojawiło się nic, co spełniłoby wszystkie nasze wymagania. Dlatego w tym roku nie planujemy wydania superskórki. Chcemy mieć pewność, że następna superskórka naprawdę przekroczy wasze oczekiwania, a to wymaga czegoś więcej niż tylko innowacyjny pomysł — aby to osiągnąć, potrzeba dodatkowego czasu pracy deweloperów. Jest dla nas ważne, aby czas spędzony nad następną superskórką, którą stworzymy dla jednego z bohaterów, wydawał się owocniejszy niż podobnie długi czas spędzony nad tworzeniem kilku skórek legendarnych.

Tak czy inaczej… owszem, wciąż szukamy następnej superskórki do League. Jest kilka pomysłów na rok 2020, które badamy, ale na razie na nic się jeszcze nie zdecydowaliśmy. Jak zawsze, chętnie przyjmiemy od was wszelkie sugestie i pomysły, co chcielibyście zobaczyć w przyszłych superskórkach.

Kto może być potencjalnym celem do wykonania superskórki?  Właśnie to pytanie mnie i większość z Was może dręczyć. Nie mam swojego faworyta aczkolwiek myślę, że będzie to jakiś jungler. Musimy zatem poczekać do 2020 roku, miejmy nadzieję że wraz z nadejściem nowego sezonu poznamy trochę więcej informacji o Ultimate Skinie.

Author: Yoohoo

Właściciel WyspaGraczy.pl http://wyspagraczy.pl/discord/ http://wyspagraczy.pl/kapcie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *