Invictus Gaming pokonane przez DAWMON!

Invictus Gaming czyli obrońcy tytułu mistrzowskiego w League of Legends nie są niepokonani. Nosa utarli im reprezentanci League of Legends Champions Korea z DAWMON Gaming. Udowodnili, że mogą pokazać się na Worldsach w dobrym stylu.
W jakich składach grały drużyny?

INVICTUS GAMING       0 POZYCJA 1    DAWMON GAMING
[Akali] TheShy TOP Nuguri [Jayce]
[Gragas] Leyan JUNGLE Canyon [Taliyah]
[Lucian] Rookie MID ShowMaker [Kayle]
[Ezreal] JackeyLove ADC Nuclear [Kai’Sa]
[Nautilus] Baolan SUPPORT BeryL [Poppy]

Mistrzowie Świata – Invictus Gaming przegrali mecz z koreańską drużyną. Pierwszą krew przelano na dolnej alejce po wejściu dżunglera DAWMON Gaming. W zasadzie to pod koniec starcia Canyon wszedł swoją Taliyah przy okazji zdobywając dla siebie asystę.

Drużyna DAWMON Gaming niestety miała silniejszą ekipę. Wybrali kompozycję świetnie się skalującą a co za tym idzie – wzięli dwa razy Barona Nashora. Oczywiście, były momenty, gdy iG pokazało swoją mocną stronę. Kilka wejść i pięknych zabójstw Akali na pewno urozmaiciły to starcie. Jednakże na DAWMON to nie wystarczyło. Warto zaznaczyć, że iG zdołało zniszczyć połowę zdrowia jednej z wież nexusowych drużyny DAWMON, więc na pewno gra nie była jednostronna.  iG co prawda pokazało jeszcze ducha walki, gdy po fantastycznej inicjacji Lu „Leyana” Jue udało mu się zniszczyć środkowy inhibitor, ale to DAMWON wygrało kolejną batalię i zgarnęło drugiego Nashora. Kilka chwil później gracze z LCK ograli przeciwników w walce o Starszego Smoka, z którego wzmocnieniem bez problemu rozbili inhibitor, a następnie resztę struktur.

Dziś mecz z grupy A – G2 ESPORTS VS CLOUD9
Relacja na żywo na kanale Polsat Games:

 

Author: Yoohoo

Właściciel WyspaGraczy.pl http://wyspagraczy.pl/discord/ http://wyspagraczy.pl/kapcie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *