IEM Katowice 2020 – zapowiedź. Olbrzymia pula nagród!

IEM Katowice 2020 został zapowiedziany. Fani CS chyba trochę obawiali się, że wydarzenie zostanie przeniesione do innego miasta przez zbyt małą halę. A jak wiemy, osób kochających e-sport jest coraz więcej. Wszystkie spekulacje wyjaśniła informacja o ESL Pro Tour, a teraz pojawiają się nowe informacje nt. przyszłorocznego IEM w Polsce.

Impreza w stolicy województwa śląskiego to pierwsze wydarzenie z rangą Masters, więc jedno z dwóch najważniejszych na ESL Pro Tour. Właśnie to jest niewątpliwym dowodem, że Katowice są nie tylko Polską ale i jedną ze światowych stolic e-sportu.

W wydarzeniu weźmie udział 16 zespołów a pula nagród sięgnie aż 500 tysięcy dolarów! Ekipy grać będą już od 25 lutego, lecz bez udziału publiczności, bo to faza grupowa. Od 28 lutego do 1 marca natomiast będzie można oglądać te wydarzenia. Przez te 3 dni zespoły miejmy nadzieję pokażą klasę i dowiodą, że było warto przyjechać do Katowic.

Bilety na wydarzenie będzie można kupić już od października, ale to nie koniec. Niebawem poznamy więcej szczegółów tej imprezy w Polsce. Wiadomo, czy ktoś z Was wybiera się na przyszłoroczny IEM w Polsce? Myślę, że dla fanów CS obecność obowiązkowa! Na koniec krótki film, mała zapowiedź IEM Katowice 2020.

ZAPOWIEDŹ:

Author: Yoohoo

Właściciel WyspaGraczy.pl http://wyspagraczy.pl/discord/ http://wyspagraczy.pl/kapcie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *