Gra dla słabszych posiadaczy PC: PUBG LITE

PUBG LITE został wydany w sierpniu tego roku, choć w Polsce na salony wjechał w październiku tego roku, czyli stosunkowo niedawno, ale do rzeczy, PUBG LITE jest jak w tytule recenzji przeznaczony dla użytkowników słabszych komputerów, lecz patrząc na optymalizację oryginalnego PUBGA, to i ci z lepszymi komputerami nie powinni narzekać, więc przejdźmy do plusów i minusów omawianej gry.

OPTYMALIZACJA:

Optymalizacja w tej grze jak mówi sama wzmianka w tytule “LITE”, sugeruje że gra jest dostosowana dla słabych komputerów, więc dla potwierdzenia czy ta gra serio jest “LITE” postanowiłem odpalić PUBGA LITE na moim starym laptopie. Podczas pierwszego wejścia do gry napotkały mnie małe bugi graficzne, lecz po wejściu do gry bugi zniknęły, podczas chodzenia po zalesionych terenach mapy, spotkały mnie ścinki do których dało się przyzwyczaić. Prawdopodobnie ścinki były wynikiem małej ilości ramu która wynosiła 1GB, a do PUBGA LITE jest wymagane 4GB, ale kto w tych czasach ma 1GB w komputerze?

GAMEPLAY:

GamePlay w PUBG LITE jest taki sam jak w oryginalnym PUBGU, ale jedyną zmianą jest słabsza grafika, więc nie będę tutaj się jakoś rozwodził nad GamePlay’em, bo jak napisałem wyżej “jest taki sam jak w oryginalnym PUBGU”.

OCENA OGÓLNA:

Jeżeli miałbym jak na ten moment ocenić PUBG LITE, to wystawiłbym mu 8/10, gra ma spory potencjał i jak na grę F2P jest przyzwoita, jedynie co można kupić za prawdziwe pieniądze to    battle passa oraz walutę w grze za którą można kupić ciuchy w grze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *