G2 Esports zagra dziś z Cloud9. Jankos ze swoją opinią o przeciwniku.

Mistrzostwa Świata w League of Legends ruszyły na dobre. Najciekawsze jest z pewnością G2, które pogromiło wiele ekip na MSI i wygrało te rozgrywki. Jednakże teraz mamy Worldsy. Dziś G2 Esports zmierzy się z Cloud9, z pewnością jeden z ciekawszych meczów dziś.

G2 pokonało już faworytów swojej grupy A, czyli Griffin. Jednakże trzeba zwrócić uwagę też na niebezpieczne Cloud9, które może natychmiastowo przerwać radość Jankosa. Nasz rodak Marcin udzielił krótkiej wypowiedzi nt. starcia z C9, które odbędzie się już dzisiaj, w poniedziałek o 20:00.

Jestem podekscytowany starciem z Cloud9, bo ostatnim razem mieliśmy okazję się z nimi zmierzyć podczas Rift Rivals, gdzie wystąpili w jednej grze bez Sneaky’ego, a cały turniej grali bez Svenskerena. Teraz o wiele bardziej ekscytuję się tym meczem, gdyż w końcu będą w swoim podstawowym składzie i zagram przeciwko Svenskerenowi. Scrimowaliśmy z zespołami z LCS i one naprawdę nie grają źle. Najprawdopodobniej wygramy z Hong Kong Attitude i Cloud9, bo po ograniu Griffin jesteśmy faworytami, ale C9 prezentuje styl gry, którym jest w stanie nas pokonać. 

– Marcin “Jankos” Jankowski

Author: Yoohoo

Właściciel WyspaGraczy.pl http://wyspagraczy.pl/discord/ http://wyspagraczy.pl/kapcie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *