FIFA 20- Kiedy wyjdzie demo oraz, nowości z gamescon.

W sieci pojawiły się pierwsze spekulacje, kiedy przyjdzie nam zagrać w demo najnowszej części gry FIFA.

Najnowsza część najpopularniejszej gry piłkarskiej zapowiada się naprawdę wyśmienicie, poza standardowymi poprawkami w silniku gry, FIFA 20 wprowadzi multum nowości do trybów: kariery, FIFA Ultimate Team i wirtualnych klubów. Co więcej, w grze pojawi się nowy tryb gry który będzie puszczeniem oczka przez twórców, w stronę miłośników nieco nadgryzionej przez ząb czasu grze z serii FIFA o podtytule “street”, czyli “VOLTA”. Tryb VOLTA będzie się skupiał na grze w piłkę na boiskach rodem wyjętych z Fify street. Ale zanim zaczniemy myśleć czy chcemy być nabywcami nowej gry studia EA musimy zadać sobie pytanie “czy warto kupić”.

Możliwość na odpowiedzenie na te pytanie daje nam wersja demonstracyjna gry, o której na dzień dzisiejszy wiem niewiele, lecz prawdopodobnie informacje o wersji demo Fify 20, poznamy na tegorocznym gamescon, lecz studio EA tego nie potwierdziło.

Próbę podania daty premiery wersji demo, podjął się serwis Dexerto, który podał nam informacje, że demo Fify pojawi się 12 września.

źródło:gry-online.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *