Epic Games i kolejna gra za darmo

Właśnie od kilku godzin w sklepie Epic Games można dodać do swojej biblioteki za darmo grę Stories Untold. To tytuł, który przewija się jako akcja promocyjna platformy. Niebawem również bez potrzeby płatności będziemy mogli zaopatrzyć się w World of Goo. Gra będzie dostępna przez dwa tygodnie, czyli do 30 maja. Pobierać!

Co do Stories Untold – akcja w grze toczy się w latach 80′. Jest przygodowym horrorem i składają się na niego 4 osobne historie.

Trzeba też powiedzieć, że ostatnio wystartowała mega wyprzedaż gier Epic. Epic Mega Sale ma miejsce do 13 czerwca a Epic Games Store obniżył ceny aż… o 75%! Co więcej, przy zakupie gry powyżej 60 zł można otrzymać dodatkowe 40 złotych zniżki. Nieźle, co?

Znamy też kolejną grę stanowiącą proces promocji platformy. Będzie to RIME od studia Tequila Works. Czytamy na platformie Epic: “Wciel się w postać chłopca, który obudził się na tajemniczej wyspie po gwałtownej burzy. Oprócz chłopca na wyspie są tylko dzikie zwierzęta, dawno zapomniane ruiny i masywna, przyciągająca uwagę wieża. Młody bohater, kierując się rozsądkiem i chęcią wydostania się z wyspy, a także wskazówkami pomocnego lisa, musi zbadać tajemniczą wyspę, dotrzeć na szczyt wieży i odkryć jej ściśle strzeżone sekrety.”

Author: Yoohoo

Właściciel WyspaGraczy.pl http://wyspagraczy.pl/discord/ http://wyspagraczy.pl/kapcie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *