DLC Bałtycki Szlak w Euro Truck Simulator 2


W ostatnich miesiącach SCS Software zaprezentowało nam nowe DLC w grze Euro Truck Simulator 2. Jest to jeden z najnowszych dodatków w tym symulatorze, lecz czy warto kupić go za równowartość samej gry?

Jak dobrze wiemy, dodatek ten kosztuje 69,99 zł na platformie Steam. Za tą samą cenę wystawiona jest gra, do której wydano to DLC – Euro Truck Simulator 2. Zakupiłem “Beyond The Baltic Sea” – czyli “Bałtycki Szlak” i chciałbym podzielić się moją opinią na temat tego, co wydało SCS.

By kupić ten dodatek, potrzebujemy mieć samą grę w swojej bibliotece. Bałtycki Szlak oferuje nam po włączeniu gry o wiele szerszą mapę – Litwę, Łotwę, Estonię oraz kawałek Finlandii czy Rosji. Może cena wydaje się być śmieszna gdy porównamy ją z tym, co dostajemy patrząc na mapę. Ale bez jazdy przez ten szlak nie ma co nawet oceniać. Grafika i samo odwzorowanie na tamtym terenie nie odstaje od reszty DLC czy podstawowej mapy. A wręcz przeciwnie – jest na prawdę dobrze, i nie dziwię się że dużo osób stawia właśnie na ten dodatek. Mamy piękne miasta takie jak Wilno, Piotrogród czy Ryga. Wiele więcej jest jeszcze warte uwagi. Zresztą sami zobaczcie na te opinie graczy:

Czy ja to polecam? Po kilku tygodniach testowania tego dodatku jestem przekonany, że warto wydać tą kwotę na dodatek jakim jest Bałtycki Szlak. Mogę śmiało powiedzieć, że 8/10 jest dobrą oceną. To właśnie cena zbiła te dwa punkty. Przetestuj sam kupując to DLC: Euro Truck Simulator 2 Bałtycki Szlak


Author: Yoohoo

Właściciel WyspaGraczy.pl http://wyspagraczy.pl/discord/ http://wyspagraczy.pl/kapcie/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *