American Truck Simulator — Garść nowych informacji o rolnictwie

Za pośrednictwem wpisu na oficjalnym blogu, SCS Software podzieliło się z nami nowymi informacjami o DLC Washington do ATS’a

Tereny wiejskie zaczną przypominać te z Farming Simulator.

Przypomnijmy, DLC Washington to nadchodzący w tym roku dodatek do American Truck Simulator, który przeniesie nas i nasze 18’sto kołowe maszyny do stanu Waszyngton.
Jak do tej pory udało nam się dowiedzieć, twórcy mają do zaoferowania w nadchodzącym DLC naprawdę wyjątkową mapę. Wedle projektantów ma być to najładniejsze i najbardziej oddające uroki DLC w historii serii Truck Simulator.
W poprzednim Newsie TUTAJ informowaliśmy o tym, jak będzie wyglądał aspekt transportu drewnianych kłód w nadchodzącym DLC, oraz jak zaprezentuje się nowy sposób tworzenia tła dla map. W tej chwili podzielamy informacje o tym, jak będzie wyglądał aspekt rolnictwa, oraz jak prezentować się będą obszary wiejskie w nadchodzącym dodatku.


Each one of the around 40,000 farms require constant attention to keep running; they depend on truck drivers to deliver their materials, machinery and most importantly their produce to export across America and beyond. [..]


The upcoming Washington State map expansion will feature many farm industries that will not only include growing just crops, but also those that specialise in other produce such as pumpkins, tomatoes and other fruits and vegetables.

Waszyngton bogaty jest w farmy, które będą potrzebowały naszej uwagi. Wiele transportów kierowanych z większych miast będzie miało swój finalny cel w obszarze wiejskim, właśnie na farmie.
Twórcy mówią o tym, iż do przetransportowania będziemy mieli szereg najróżniejszych towarów, które adekwatnie od prowadzonego interesu, będą potrzebne w danym segmencie.

Dodają również że farmy w dodatku nie będą opierały się tylko o hodowlę upraw typu zboża, ale przejdą o krok dalej i będziemy mogli spotkać na farmach takie uprawy jak Dynie, pomidory, czy inne owoce lub warzywa.


Drogi położone an terenach wiejskich wyglądać będą bardzo spokojnie, nic tylko zasiąść za kierownicą swojej maszyny i ruszać.


Just as important as the produce grown are the farmyards themselves, which can vary from large companies with many acres of fields, to small country family farms. Essential to their operations are the structures which occupy the land such as greenhouses, silos, and most importantly, shelter for the livestock. On your travels, you may even come across farm animals such as pigs, sheep or even large buffaloes known for roaming and grazing, or just enjoying the sunshine.

Przedsiębiorstwa zajmujące się rolnictwem będą również mocno zróżnicowane, od małych rodzinnych zakładów produkujących znikome ilości towarów eksportowych, do ogromnych farm wypełnionych szklarniami czy silosami, do których w ciągu roku przyjeżdżają tysiące odbiorców.


Od małych faremek, bo wielkie przedsiębiorstwa.

Bez wątpienia SCS Software szykuje prawdziwie dobry dodatek do ATS, pytanie, czy będzie on na tyle dobry, by zwiększyć drastycznie zainteresowanie swoim tytułem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *